Petrol Ofisi, Ankara’da 2 gün içinde Yeni Mahalle’de 3, Sincan’da 1, Gölbaşı’nda 3, Mamak’ta 1 ve Etimesgut’ta 2 adet olmak üzere toplam 10 istasyonunun açılış törenlerini gerçekleştirdi.

 

Petrol Ofisi, Ankara’da 2 gün içinde 10 istasyonunun açılış törenlerini gerçekleştirdi. Başkentte 2 ve 3 Mayıs’ta gerçekleştirilen açılış törenlerine, Petrol Ofisi’nden CEO Selim Şiper’in yanı sıra Perakende Direktörü Yiğit Meral, Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Mehmet Abbasoğlu ve CMO Beril Alakoç da katıldı.

10 YENİ NOKTA DAHA HALKIMIZLA BULUŞACAK

Açılışı gerçekleştirilen her istasyonun Petrol Ofisi’nin bu hizmet zincirine eklenen yeni birer halka olduğunu belirten Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “İki günde Başkentimizde 10 istasyon açıyoruz. Diğer bir deyişle Petrol Ofisi’nin üstün nitelikli ürün ve hizmetleri, 10 yeni noktada daha halkımızla buluşmaya başlayacak” dedi.

Açılan İstasyonların Petrol Ofisi olarak yaratılan bu önemli değeri, sağladığı katkıyı daha da yaygınlaştıracağını, büyüteceğini de belirten Selim Şiper, “Yeni istasyonlarımızın, ülkemize, bayilerimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

CEVAP VER