Top

Sunum

Petrolpiyasasi.com Sunumu

Petrolpiyasasi.com Türkiye’nin en çok takip edilen petrol platformudur. Bu platformun amacı tüketici ile satıcıyı tek bir platform altında toplayarak ortak bir pazar, ortak bir memnuniyet oluşturmaktır.

Sistemimiz: Petrolpiyasasi.com dört ana başlık da incelenebilir.

 • Anasayfa Yönetim: Petrolpiyasasi.com ana sayfasından bir çok sekme ile bağlantı yapabilir ayrıca ana sayfaya bağlı olan sekmelerde petrol ihalelerini, canlı borsayı, iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.
 • Haberler: Petrolpiyasasi.com haber departmanın istihbarat ağı çok geniştir. Haber sıralamalarında özgün haber içeriğiyle beraber son dakika haberlerini daima öncelikli vermektedir. Günde beş ila on adet arası haber girilmesiyle birlikte çok yoğun bir trafik mevcuttur.
 • Akaryakıt İstasyonları: Petrolpiyasasi.com akaryakıt istasyonları sekmesinde şuan da EPDK kayıtlı bulunan 12.120 adet istasyonun tamamına ulaşabilirsiniz. EPDK nın şu anda şart koştuğu domain ve e-mail adreslerini size veriyoruz. İstasyon sahiplerinin birer kullanıcı adı ve şifresi bulunacaktır. İstasyon sahibi kompakt bir sistem olduğundan dolayı kod yazmadan tamamen sürükle bırak sistemi ile kendi istasyonun sayfasını yönetebilecektir. Temel bazda istasyon sahiplerinin kullanacağı özelliklerden bahsetmemiz gerekir ise istasyon Google map konumunu paylaşabilir, Google kameralarını kullanarak istasyonun son kayıt edilmiş görüntülerini aktarabilir, kendi internet sitesi içerisinde haberlerini yayınlayabilir, İstasyon kampanyalarını aktarabilir, fiyat tablolarını gösterebilir ayrıca istasyonun ekstra ne gibi hizmetleri sunduğu bilgilerini (restoran,mescid,oto yıkama vs..) vatandaşa aktarabilir. Ayrıca her istasyon sayfasının bir rating i bulunmaktadır. Vatandaşlardan gelen oylara göre her istasyonun bir rating i vardır. Bunun ışığında dağıtım şirketi bazında en çok oy alan istasyon ana sayfada gösterilecektir.
 • PetroMarket: Petrolpiyasasi.com ar-ge departmanın yeni geliştirdiği petromarket sekmesi sayesinde bir istasyona ne lazım olabilirse hepsini bulabilir. Ve aynı zamanda bu

mağazalardan alışveriş yapabilir.

 

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz:

Dağıtım Şirketleri:

 • com Medya departmanın göndereceği ekipler ile yapacağı çalışma dağıtım şirketini öne çıkararak hem youtube kanalımızda hem de istasyonun internet sitesin de gösterilecek yapılan çalışma dağıtım şirketi ve dağıtım şirketine bağlı tüm istasyonların görselleri, bayii ye ait bir tanıtım videosu çekilerek dağıtım şirketinin prestiji vurgulanacaktır. Bu sayede platform içerisinde ve dışarısında bedelsiz tanıtım ve aynı zamanda reklamınız yapılmış olacaktır.
 • com olarak yapacağımız bir proje ise indirimli kredi kartı projesidir. Bu indirimli kredi kartı ile resmi kurum ve özel sektör ile anlaşmalar yapılarak milyonlarca üye petrolpiyasasi.com mobil uygulamasını indirerek petrolpiyasasi.com indirimli kredi kartı verilecektir. Dağıtım şirketleri ile indirim anlaşması sağlanarak Pazar payınızı yükseltme imkanı bulacaksınız. Bu kart tüm poslarda geçecek ve her dağıtım şirketinin bizlere vermiş olduğu iskonto oranı ile indirim sağlanacaktır. Petrolpiyasasi.com hiçbir şekilde üyelik bedeli dışında ücret talep etmeyecektir.
 • com haber departmanı ile paylaşılan tüm haberler de önceliğiniz bulunacağı gibi sınırsız haber yayınlatma hakkına sahip olacaksınız.
 • Size vereceğimiz özel üyelik sayesinde istasyonlarınıza tek bir tuş ile duyuru yapabileceksiniz.
 • İstasyonlar hakkında bigdata oluşturmuş olmakla birlikte istasyonlarınız ile alakalı bütün bilgileri anında görebileceksiniz.
 • Anlaşmalı olan dağıtım şirketlerinin linkleri platformun belirli alanlarında dofollow link olarak çıkartılacak. Dağıtım şirketinin Google sıralamalarında yükselmelerini sağlayacak. Dolayısıyla kurumsallığı bir kademe daha üst sıraya taşıyacaktır.
 • Sosyal Medya alanında platformumuza entegreli olan dağıtım şirketlerinin tanıtım ve reklamlarını yaparak bu sayede müşteri portföylerini genişleteceğiz.

 

Petrol istasyonlarına Sağladığı Avantajlar;

 • Ulusal ve uluslar arası platformda petrol piyasasının nabzını tutan ve bir çok kullanıcı tarafından takip edilen petrolpiyasasi.com sitesine yapacağınız Platin üyelikleriniz ile sistem tarafından sizlere hazırlanmış olan ve yine size verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak profilinizi oluşturacağınız, istasyonunuzu geniş kitlelere ulaştırmanıza imkan sağlayan kullanıcı deneyimi yüksek bir web sayfası sayesinde marka değerinizi daha da yükseltebileceğiniz, Petrolpiyasasi.com sitesinin kullanıcılarına sağladığı avantajlar ile doğru kitleye doğru mesaj ile ulaşabilir, sadece takipçi sayınızı değil müşteri sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Prestijinizi yükselterek internet dünyasında kendinize daha da popüler bir dijital kimliğe sahip olacaksınız. Sosyal tanıtım sitelerine entegre edilen sayfalarınız sayesinde sosyal medya platformlarında daha aktif konuma geleceksiniz.
 • Türkiye genelinde saha müdürlerimiz tarafından 7 bölge 81 il bazında faaliyet gösteren Şoför Cemiyetleri, Taşıma Kooperatifleri ,Nakliye Kooperatifleri, Ticari Taksi odaları , Özel halk otobüs ve minibüs dernekleri ile yapılan ikili görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanan tüm birlikler tarafından sistemimizin takip edileceği ve sistemimiz tarafından önerilen kullanıcıya maddi ve manevi olarak faydası olan tüm tavsiyelerin bu kullanıcılar tarafından dikkate alınacağı tarafımıza yazılı olarak bildirilmiş olup bu sayede illerimiz içerisinde faaliyet gösteren ve sistemimize entegre olan tüm petrol istasyonlarının bu olayı kendi lehlerine çevirme imkanına sahip olacaklardır.
 • com sitesinin uzman personelleri tarafından sitenin sürekli teknik denetimlerinin yapılması, yayın sürekliliği ve uptime canlı destek, danışmanlık hizmetin 7/24 devam etmesi sayesinde üyemiz olan kullanıcılarımıza ait web sayfalarının da petrolpiyasasi.com sitesinin sunduğu kaliteli hizmet sayesinde sayfalarında yayınlayacakları reklam, kampanya veya hizmetleri kesintisiz sunma imkanı bulacaktır.
 • com sitesi sayesinde arama motorlarında(Google,Yandex,Bing,Yahoo vb.) spam’e düşmeden ilk sayfalarda çıkacak ve size ait web sayfanıza gelen ziyaretçi sayısı artacak dolayısı ile hedef kitlenize kısa sürede ulaşma imkanına sahip olacaksınız.

 

SEO: Size sağlayacağımız bir diğer hizmet ise SEO hizmetidir. SEO nun Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonudur. Bazı petrol istasyonlarının ve dağıtım şirketlerinin websitesi bulunmaktadır. Fakat çoğu Google da arattığınız zaman 3,4,5,6,7,8,9 gibi sıralamalarda çıkmaktadır. Google’ın yaptığı bir araştırmaya göre kullanıcılar Google da bir kelime arattığında %98,7 si sıralamada çıkan ilk siteye girmektedir. Petrolpiyasasi.com sayesinde dağıtım şirketi websitesi ayrıca istasyonlara sağladığımız websitesi kelimelerinde daima birinci sırada çıkacaktır. Dolayısıyla çok ciddi bir prestij ve reklam sağlanmış olacaktır.

Sosyal Medya: Petrolpiyasasi.com sosyal medyayı çok aktif olarak kullanan bir platformdur. Haftalık gönderi erişimimiz 250.000 bandında gönderi beğenilerimiz ise 300 bandının altına düşmemektedir. Paylaşılan her haber ve istasyonlar sosyal medya hesaplarımızda yayınlanacaktır.

Güvenlik: Petrolpiyasasi.com un yazılımında 125 senede kırılamayacak bir algoritma şifresi vardır. Bu algoritma günün belirli saatlerinde algoritmayı yenileyerek kırılması imkansız bir hale getirmektedir. Bu sayede dağıtım şirketi ve istasyonların bizim verdiğimiz websitesine kesinlikle zarar verilemeyecek. Hacking işlemlerinin önüne geçilmiş ve aynı zamanda veri güvenliği, kurum güvenliği ve en önemlisi ise prestij korunmuş olacaktır.

Sıralamamız: Petrolpiyasasi.com 17.05.2017 itibari ile 1378 saat dir kesintisiz yayın yapmaktadır. Google da 12.155 adet index de birinci sıradadır. Tarih itibari ile günlük ortalama 35.000 tekil ziyaretçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda uluslar arası kamu oyu tarafından da kabul edilan Alexa verilerine göre Dünyada 125.256.853 site arasında yine tarih itibari ile 2,443,437 inci sırada Türkiye de ise 23.578.421 site arasında 23,772 inci sırada Google ın en hızlı yükselen 50 internet sitesi arasındadır. (veriler tarih itibari iledir. Her gün yükselmektedir.)

 

Kullanıcıya Sağladığımız Avantajlar:

Platformumuz En büyük yararın tüketici konumunda olan değerli vatandaşlarımıza olacağına inanıyoruz. Ne gibi bir fayda görebilirim şeklindeki düşüncelerinize ışık olması için birkaç özelliğimizi sıralamak istedik. Mobil uygulamamızı indiren aynı zamanda indirimli kredi kartımızı kullanan herkes dağıtım şirketi ve istasyon farketmeden dağıtım şirketinden almış olduğumuz iskonto tutarında indirimli akaryakıt alacaklardır. Aynı zamanda Gitmeden istasyonu görebilecek, konumunu öğrenebilecek, akaryakıt istasyonun yapmış olduğu indirimleri ve kampanyaları öğrenebilecek, istasyona gitmeden ekstra hangi hizmetlerin barındığını görebilecek , aynı zamanda bu istasyona daha önce gelmiş vatandaşların olumlu olumsuz yapmış oldukları yorumları, değerlendirmeleri okuyabilecek, ayrıca firmanın kendi içerisinde oluşturmuş olduğu haberleri okuyabilecek. Google play yada App Store da bulunan ücretsiz uygulamamızı cep telefonuna indirerek bir tıkla görme imkanına sahip olacaklardır. Günün 24 saati bütün bu bilgilere anlık olarak erişebilecek ve memnun kalmadığınız bir durumda her türlü şikayetinizi veya memnuniyetinizi sanal ortamda şuan ortalama 35.000 ziyaretçisi olan bir platformda duyurma imkanına sahip olacaklardır. Zaman zaman sosyal medya üzerinden duyuracağımız çekilişler, yapılacak. Bunun sonucunda günde sitemizi bir kere dahi ziyaret etmiş kullanıcılarımıza günlük petrolpiyasasi.com ile alakalı soracağımız bir soruya doğru cevap vermeleri ile hediye, çekiliş kampanyasına katılmaya hak kazanacak ve hediye kazanma şansı bulacaklardır. Hediye kazanan kişi petrolpiyasasi.com sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.

Altyapımız: Petrolpiyasasi.com’un altyapısı tamamı yerli sermaye ile oluşturulmuştur. Sunucularımız uluslararası bir konumda olup Google sunucuları ile karşılıklı bir pozisyondadır. Petrolpiyasasi.com sunucuları aynı anda 90.000.000 kişiye hizmet verebilmektedir. Bu Bandwidth üzerine çıkılırsa kiralamış olduğumuz İngiltere de bulunan diğer sunucularımız ana sunucumuza destek vermektedir.

 Petrolpiyasasi.com projesi bu şekilde kalmayacak ar-ge departmanımız her geçen gün geliştirecektir.

Saygılarımızla.

Petrolpiyasasi.com